Bilgi Talep Formu

Yükselen Seramik Markamız İçin 5 Pazarda İçgörüyü Yakaladık

Yükselen seramik kaplama ve sağlık malzemeleri markamız için gerçekleştirdiğimiz araştırma projeleriyle Türkiye, Almanya, İngiltere, ABD, Fransa ve İsrail pazarlarında yeni fırsatların ve işbirliklerinin kapısını araladık.
blog image

Türkiye pazarında kısa sürede büyük başarı yakalamış ve küresel pazarlar için doğru "momentumu" yakalayan seramik kaplama & sağlık gereçleri üreticisi markamız için Türkiye, Almanya, İngiltere, ABD, Fransa ve İsrail  pazarlarını içeren araştırma projelerimizi tamamlamanın ve "doğru içgörülerle oluşturulmuş gerçek bir öngörü sunmanın" mutluluğu içerisindeyiz.

Markalarımızın küreselleşme yolculuğundaki desteğimiz sürüyor..

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız