Bilgi Talep Formu

Mobilya Markamız İçin İngiltere Pazarında Fırsatları Keşfettik

Türkiye'nin önde gelen mobilya markası müşterimiz için fırsatlarla dolu İngiltere pazarında çıktığımız içgörü yolculuğunu başarıyla tamamladık.
blog image

400 milyar dolara yaklaşan hacmiyle küresel ev mobilyaları pazarı, emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Covid-19 pandemisiyle birlikte dünyada milyonlarca insan evlerinde daha çok zaman geçirirken, gündelik hayatın olmazsa olmazı niteliğindeki mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerinin yenilenmesine dönük talep artıyor. Sağlık, akıllı teknolojiler ve evde çalışan nüfusun işlevsellik ihtiyacı doğrultusunda trendler hiç olmadığı kadar hızlı güncelleniyor. 

Dünya mobilya tüketimi içerisinde hatırı sayılır bir konuma sahip İngiltere pazarı, aynı zamanda tüm bu trendlerin an be an izlenebileceği bir ayna. Dünyanın önde gelen markalarının yurtdışına açılma serüveninde "amiral gemisi" niteliğindeki pazar, 2019 yılı itibariyle dünyanın 8'inci büyük ihracatçısı olan Türkiye mobilya sektöründeki aktörlerin de iştahını kabartmaya devam ediyor.

Biz de AGS Global olarak mobilya markamızı yüksek potansiyelinin yanı sıra, rekabetçiliğin de üst düzeyde seyrettiği İngiltere pazarında kapsamlı bir "içgörü yolculuğuna" çıkarttık; ihracat ve mağazalaşma fırsatlarına ışık tuttuğumuz araştırma projemizi başarıyla tamamladık.

Mobilya markamız artık AGS Global'in "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız