Bilgi Talep Formu

Makine Sektörünün Dev Markası İçin Araştırmamızı Tamamladık

Küresel makine devi için Almanya ve Türkiye pazarlarındaki ticari fırsatları kadrajımıza aldık.
blog image

2012 yılında 9,7 milyar $'a ulaşan Türkiye'nin makine ihracatı, toplam ihracat içerisindeki payını %6,4'e yükseltti. "Tıkır tıkır" işleyen Türk makineleri, yurtdışı pazarlarda büyük ilgi görürken, her yıl pazar yelpazesini genişletiyor.

AGS Global olarak makine sektörünün dünyaya açılan yüzü markamız için Almanya pazarında yeni ticari fırsatlara odaklanırken, Türkiye'de B2B paydaş sektörler nezdinde kapsamlı bir marka bilinirlik ve algı araştırması gerçekleştirdik. Ördüğümüz içgörü ağı ile markamızın ilgili pazarlarda yeni bir solukla çıkacağı yeni yolculuğunda araştırma partneri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..
Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız