Bilgi Talep Formu

Mobilya Markamız İçin Irak Pazarındaki Fırsatları Keşfettik

Mobilya sektörünün lider markası için Irak pazarında "gerçek içgörünün" peşine düştük.
blog image

2011 yılı sonunda 117 milyar $ hacme ulaşan ve tam anlamıyla "yıldızı parlayan" dünya mobilya ticareti, önceki yıla göre %10 büyüme kaydetmiş durumda.  Mobilya üretiminde küresel üslerden birine dönüşme yolunda emin adımlar atan Türkiye ise 1,38 milyar $ ihracatla dünyada ilk 10'u zorluyor. Türkiye'nin markalı mobilya sektörü ise hem direkt ihracat hem de mağazalaşma yoluyla dünyada "Türkiye mobilyasının" sesini duyurmaya devam ediyor.

Biz de AGS Global olarak, küresel seferberliğe çıkan lider mobilya markamız için Türkiye'nin en büyük mobilya ihracat pazarı olan Irak'ta "gerçek içgörünün" peşine düştük ve markamızı pazarın potansiyeli ile tanıştırmayı başardık. 

Büyük bir gururla duyuruyoruz ki, markamız artık "mutlu markalar" ailemizin bir üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız