Bilgi Talep Formu

Bankacılık ve Finansal Hizmetler

Bankacılık ve finansal hizmetler, dijitalleşmeyle büyük bir dönüşümden geçiyor. Kripto paralardan blockchain'e birçok yeni aktör pazarın profilini değiştirirken, bankalar ve sigorta şirketleri finansal teknolojilere güçlü yatırımlar yaparak, fin-tech aktörlerinin doğrudan rakibine dönüşüyor.
blog image

Bankacılık ve finansal hizmetler, dijitalleşmeyle büyük bir dönüşümden geçiyor. Kripto paralardan blockchain'e birçok yeni aktör pazarın profilini değiştirirken, bankalar ve sigorta şirketleri finansal teknolojilere güçlü yatırımlar yaparak, fin-tech aktörlerinin doğrudan rakibine dönüşüyor.  Tüm bu rekabetçi peyzajda, finansal hizmet tüketicileri daha talepkar bir pozisyon alırken müşteri memnuniyeti yeni bir içerik kazanıyor. Trendlere adapte olabilen aktörler, sürdürülebilir müşteri memnuniyetinin kapısını aralıyor. 

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, bankacılık ve finansal hizmetler kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, kanal ve ürün geliştirme, dijital bankacılık, kullanıcı deneyimi ışığında finansal hizmetlerin optimize edilmesi, marka algısı, müşteri segmentasyonu ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Bankacılık ve Finansal Hizmetler kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Bankacılık ve Finansal Hizmetler hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız