Bilgi Talep Formu

Özel Sağlık Kurumumuzun Marka Bilinirliğini ve Algısını Ölçtük

Yeni yılda yeni markalarla yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Markamızın sağlık hizmeti alanlar nezdinde bilinirlik ve algı araştırma projesini tamamladık.
blog image

Covid-19 dünyasında "sağlık hizmetlerinin" hayati önemi haiz olduğu bir kez daha tescillendi. Diğer yandan Türkiye, özel sağlık işletmeleri eko-sistemi ve son yıllarda yükselen şehir hastaneleri yatırımları ile bölgesinin yükselen "sağlık adasına" dönüşmüş durumda. Bilhassa, özel sağlık işletmeleri pazarının rekabetçi peyzajında hastaya erişimin enstrümanları yeniden tanımlanıyor. Hastaların, hizmet sağlayıcı tercihlerine giden yolda ayak izleri her zamankinden daha çok bilinmez desenle besleniyor ve takip etmek güçleşiyor. 

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin önde gelen sağlık kurumu müşterimizin marka bilinirliği ve algı araştırma projesini başarıyla tamamladık, markamızı hedef gerçek içgörüyle tanıştırdık. 

Sağlık markamız artık "mutlu markalar" ailemizin yeni üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..
Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız