Bilgi Talep Formu

80'den fazla ülkede araştırma yapıyoruz.

Onlarca Türk markasının dünyanın her bölgesinde pazar araştırma partneri olan AGS Global, yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerine destek veriyor.

Bizi tanıyın

Büyük resme ve sizi nasıl etkilediğine bakın.

AGS Global'in sunduğu çözümler ile daha doğru bilgiye sahip olun, şirketinizin verimliğini arttırın, rakiplerinizden daha hızlı büyüyün.

Hizmetlerimize gözatın

Turquality Pazar Araştırmaları

AGS Global, Turquality süreçlerinin tamamlayıcı unsuru olan yurtiçi ve hedef pazarlarda gerçekleştirdiği araştırma çalışmaları ile çözüm sunuyor.

Ayrıntılı bilgi

Araştırma Hizmetleri

AGS, global arenada insanların düşünce, tutum ve davranışlarını içgörü yolculuğuyla keşfetmek üzere 80’den fazla ülkede projeler yürüten özgün bir araştırma şirketidir. Küresel tecrübesini yerel dinamikleriyle beraber müşterilerine aktarır.

Doğru kararları vermeniz için sizinle çalışmaya hazırız.

AGS, müşterileri ile yürüttüğü tüm projelerde, alanında uzman personeli ve ülkemizin önde gelen akademisyenleri ile ortak akıl prensibiyle doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar. AGS, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar çok geniş yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
Newyork'tan Şanghay'a kadar sizin için araştırıyoruz.

İstanbul merkezli AGS Global, Berlin, Moskova, Londra, Newyork ve Şanghay'da şubeleşmeye giden ilk ve tek Türk araştırma şirketidir.

80'den fazla ülkede faaliyet

80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, AGS, kısa sürede onlarca Türk markasının dünyanın her bölgesinde pazar araştırma partneri olmuş ve yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerinin destekçisi olmuştur.Mutlu müşteriler

AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar çok geniş yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız