Bilgi Talep Formu

100'e yakın ülkede araştırma yapıyoruz..

Yüzü aşkın Türk markasının dünyanın her bölgesinde pazar araştırma partneri olan AGS Global, yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerine destek veriyor.

Bizi tanıyın

Büyük resme ve sizi nasıl etkilediğine bakın..

AGS Global'in sunduğu çözümler ile doğru bilgiye sahip olun, hedef pazarlarda şirketinizin verimliğini arttırın, rakiplerinizden daha hızlı büyüyün.

Hizmetlerimize göz atın

Turquality'nin büyülü dünyasına dahil olun..

AGS Global, dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan Turquality kapsamında Türk markalarına yurtiçinde ve hedef pazarlarda araştırma çözümleri sunuyor.

Ayrıntılı bilgi

Araştırma Hizmetleri

AGS Global, küresel ölçekte insanların düşünce, tutum ve davranışlarını içgörü yolculuğuyla keşfetmek üzere kurulmuş ve 100'e yakın ülkede projeler yürüten yerli ve özgün bir araştırma şirketidir. Uluslararası pazarlarda edindiği tecrübelerini yerel dinamiklerle güçlü bir şekilde harmanlayarak hizmet sunduğu mutlu markalara aktarır.

Doğru kararları vermeniz için sizinle çalışmaya hazırız..

AGS Global, yürüttüğü tüm projelerde sunduğu global düzeyde akredite ve butik çözümleri, uzman ekibi, teknolojik altyapısı ve ortak akıl prensibiyle markaları küresel arenada önemli bir oyuncuya dönüştürecek doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle müşterilerine sunar.
AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar geniş sektörel yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
New York'tan Şanghay'a kadar küresel faaliyet ağı..

İstanbul merkezli AGS Global; Berlin, Moskova, Londra, New York ve Şanghay'da şubeleşmeye giden ilk ve tek Türk araştırma şirketidir.

100'e yakın ülkede araştırma yeteneği..

100'e yakın ülkede araştırma gerçekleştiren AGS Global, kısa sürede yüzü aşkın Türk markasının dünyanın her bölgesinde araştırma partneri olmuş ve yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerinde yetkin çözümler sağlamıştır.Bizden Haberler

AGS Global ailesinden duyurular, bültenler, bloglar, gündemin nabzını tutan araştırmalar ve medya yansımalarını takip edin.

Mutlu markalar

AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar geniş sektörel yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız