Bilgi Talep Formu

Küresel Ayakgiyim Devinin Marka İmaj ve Algısını Araştırdık

Özel tasarım ayak giyim ürünleriyle öne çıkan küresel markamızın Türkiye'deki imaj ve algısını araştırdık.
blog image

Türkiye ayak giyim pazarı her yıl istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Satış kanallarındaki çeşitlenmeyle birlikte, tüketicinin "erişilebilir lüks" kategorisine ilgisi artıyor. Bu durum küresel markaların ikonik tasarımlarının taklit edilmesini ve ticari hak kayıplarını da beraberinde getiriyor.  Araştırma ve içgörü, tam da bu noktada, tüketicinin zihnindeki gerçek marka algısını keşfetmek için en önemli enstrüman niteliğinde.

Biz de AGS Global olarak, özel tasarım ayak giyim ürünleriyle öne çıkan küresel markamızın Türk tüketiciler nezdinde imaj ve algısını araştırdığımız projemizi başarıyla tamamladık ve markamızı "gerçek tüketici içgörülerine" ulaştırdık. 

İkonik tasarımlarıyla öne çıkan küresel markamız, artık "mutlu markalar" ailemizin bir üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..
Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız