Bilgi Talep Formu

Gıda Markamız İçin Yürüttüğümüz Almanya Projemizi Başarıyla Tamamladık

Türkiye'nin önde gelen gıda-bakliyat markası müşterimiz için Avrupa'nın en büyüğü Almanya pazarındaki fırsatları araştırdık.
blog image

Bereketli Türkiye topraklarından elde edilen mahsuller, dünyada market raflarının ve sofraların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Üreticilerimiz "markalı ihracat"  projeleri kapsamında dev gıda pazarlarına ağırlık verirken, tüketici içgörüsüne daha fazla önem veriyor.

Biz de AGS Global olarak, Avrupa'nın en büyük gıda pazarlarından Almanya'da bakliyat üreticisi markamız için ticari fırsatlara odaklandık ve gerçek tüketici içgörüsüne eriştiğimiz araştırma projemizi başarıyla tamamladık. Projeler; müşterimizin hasattan dünya sofralarına olan yolculuğuna ışık tutacak.

Büyük bir mutlulukla duyuruyoruz ki, müşterimiz artık "mutlu markalar" ailemizin bir üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız