Bilgi Talep Formu

Soğuk Depolama Hizmetleri Alanında Yatırım Öncesi Pazar Araştırması Projemizi Başarıyla Tamamladık

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yükselen soğuk depolama alanı talebini incelediğimiz projemizi başarıyla tamamladık.
blog image

Covid-19 pandemisi bir kez daha gösterdi ki, tüm dünyada gıdanın güvenli arzı hiç olmadığı kadar önem arz ediyor. 2020 yılında 2018’e göre %16,7 artışla 719 milyon m³ ‘e ulaştığı tahmin edilen küresel soğuk hava depolama kapasitesinin “gıda ve ilaç güvenliği” konusunda yükselen farkındalık ve e-ticaretteki artış ile birlikte daha da artması bekleniyor. 2014 yılında soğuk hava depolama alanları itibariyle dünyada 14. sırada yer alan Türkiye ise, 2018 yılı sonunda ulaştığı 14 milyon m³  soğuk hava alanı kapasitesiyle dünyada 8. sıraya yükselmiş durumda ve ilgili periyotta en hızlı büyüyen ülkelerin başında geliyor. Bu alandaki dinamizmin yatırımcıları cezbetmesi kaçınılmaz.

Biz de AGS Global olarak yatırımcımız için sektörün sunduğu fırsatları ayraç içine aldık ve içgörülerle dolu bir yatırım öncesi pazar araştırması projesini başarıyla tamamladık. 

Siz de AGS Global'in Yatırım Öncesi Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global olarak müşterilerimize yatırım öncesi pazar araştırma çalışmalarında somut ve soyut veriler üzerinden gerçek bir bilgi kaynağı sunmaktayız.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız