Bilgi Talep Formu

Rusya, Malezya ve Etiyopya Pazarlarının Kapılarını Türk İş Dünyası İçin Araladık

AGS Global olarak Türk iş dünyasının tabana yayılan gücü olan kurumumuzun bünyesindeki iş adamları için Rusya, Malezya ve Etiyopya pazarlarındaki fırsatları araştırdık.
blog image

11 bini aşkın bireysel üyesi, 60 bin işletmesi ve yarattığı 1,8 milyon kişilik istihdam ile Türk iş dünyasının tabana yayılan gücü olan iş adamları derneğimizin üyelerine yeni fırsat kapıları aralayacak Rusya, Malezya ve Etiyopya pazar araştırmalarını başarıyla tamamladık.

Büyük nüfusu ve Afrika'nın yeni üretim hub'ı olma iddiasıyla "Sahraaltı Afrika'dan doğan güneş" Etiyopya; 350 milyar doları aşkın ekonomisinin yanı sıra diğer ASEAN ülkelerine giriş için büyük fırsatlar vaat eden "Güneydoğu Asya'nın parlayan yıldızı" Malezya ve "stratejik ortaklığın yeni adı" Rusya, Türk iş dünyası için büyük fırsatlar vaat ediyor.

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız