Bilgi Talep Formu

Bu Yıl da İş Dünyasının Kalbinin Attığı Fuarın Memnuniyet Araştırmasını Tamamladık

Türk iş dünyasının öncü STK'sı tarafından organize edilen fuara dair katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini araştırdık.
blog image

Covid-19 salgını, dünyada "ticaretin kalbinin attığı" yerler olan fuarların paradigmasını radikal bir şekilde dönüştürüyor. Türk iş dünyasının 10 bini aşkın üyesiyle tabana yayılmış temsilcisi olan iş insanları STK'mız tarafından uzun süredir gerçekleştirilen uluslararası fuar da bu değişime adapte olmak doğrultusunda adımlarını atıyor ve ilk kez dijital-fiziksel senteziyle "hibrid" olarak düzenleniyor.

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin bölgesinde önemli bir ticari "hub" olmasına katkı sağlamak amacıyla bu yıl ilk kez hibrid olarak düzenlenen fuarın yerli ve yabancı katılımcıları ve ziyaretçileri ile gerçekleştirdiğimiz araştırmamızda fuardan memnuniyeti ölçtük, "daha iyi bir fuar" vizyonu doğrultusunda bir yol haritası oluşturduk.

 

Siz de AGS Global'in Memnuniyet Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

İşletmelerin etkinliği çalışan memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, bayi ve tedarikçi memnuniyeti nispetinde olmaktadır. Müşterisini, çalışanını ve tedarikçisini mutlu etmeyi başarmış şirketler rekabet edilmesi çok zor şirketlerdir.

AGS Global olarak şirketinizin gelişiminin her aşaması için esnek ve uygun çözümler sunmayı planlıyoruz. Memnuniyet araştırmalarımız sayesinde sizlerle iyileşme adımlarını paylaşıyor çözüm önerileri sunuyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız