Bilgi Talep Formu

Moda Markamız İçin Altı Ülkede İçgörü Yolculuğuna Çıktık

AGS Global olarak Turquality markamız için Avrupa'nın en büyük kadın moda pazarları Almanya, B. Krallık, Fransa, İtalya, İspanya ve Türkiye'de içgörünün ve yeni eğilimlerin peşindeydik.
blog image

Dünya modası Covid-19 konjonktüründe zorlu günlerden geçiyor. Modanın nabzının attığı küresel metropollerde caddeler uzun süre boş kalırken, tedarik zincirinde aksamalar üretim üslerindeki istihdam koşullarını tehdit ediyor. Diğer yandan, moda perakendeciliğinde dijitalleşme ve deneyim merkezli mağazacılık ağırlığını hissettirirken, e-ticaretin payı beklenenin üzerinde bir hızla artıyor.

2019'da dünyaya 19,36 milyar $ değerinde hazır giyim ve tekstil ihracatı yapan Türkiye'de markalar, yeni dönemde B2C ve B2B segmentte iç görüyü arıyor. 

Biz de Covid-19 pandemisinin çetin koşullarına rağmen, dijitalleşmenin araştırma sektörüne sunduğu bütün enstrümanlardan istifade ederek Turquality markamız için Türkiye'nin yanı sıra, Avrupa'nın 5 büyük kadın moda pazarı Almanya, B. Krallık, İspanya, İtalya ve Fransa'yı mercek altına aldık. B2C segmentte önümüzdeki dönemin trendlerini ve tüketicinin ayak izlerini takip ettik; dünyanın moda devlerine ev sahipliği yapan pazarlarda tedarik zincirlerinde "yeni normalin" şekillendirdiği reflekslere odaklandık.

Turquality markamız için çıktığımız bu yolculuktan, kılavuz niteliğindeki içgörü ve öngörülerle dönmenin mutluluğu içerisindeyiz. 

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız