Bilgi Talep Formu

Otomotiv ve Mobilite

Otomotiv sektörü büyük bir teknolojik devrimin eşiğinde. Geleneksel otomotiv kavramı yerini mobilite teknolojilerine bırakırken, bağlanabilirlik ve dijitalleşme, elektrikli mobilite, hibridizasyon, otonom ve sürücüsüz araçlar, büyük veri, servis olarak mobilite ve araç paylaşımı ise bu dönüşümün yeni kavramları olarak öne çıkıyor.
blog image

Bağlanabilirlik ve dijitalleşme, elektrikli mobilite, hibridizasyon, otonom ve sürücüsüz araçlar, büyük veri, servis olarak mobilite ve araç paylaşımı.. Otomotiv sektörü 21. yüzyılda büyük bir teknolojik devrimin eşiğinde. Geleneksel otomotiv algısı yıkılıyor ve yerini mobilite teknolojilerine bırakıyor. Bu trendler aynı zamanda pazarda yeni fırsatlara da işaret ediyor.

Dünyanın otomotiv üretim üslerinden ve gelecek vaat eden pazarlarından biri olarak Türkiye'de ise ana üreticilerden OEM'lere, bayilerden aftermarket'e kadar tedarik zincirinin tüm unsurları için bu fırsatları değerlendirmek büyük önem arz ediyor. 

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkesinde araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz ve otomotiv ve mobilite kategorisinde uzmanlaşmış olan araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları sizin için araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, global büyüme stratejisi, marka vaadine uygun satış, kanal ve ürün geliştirme, kullanıcı deneyimi ışığında ürün tasarımının optimize edilmesi, marka algısı, müşteri segmentasyonu ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Otomotiv ve Mobilite kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Otomotiv ve Mobilite hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız