Bilgi Talep Formu

Medya ve Eğlence

Dijitalleşme, kanal çeşitlendirme yeteneği ve dönüşen izleyici profili ışığında medya ve eğlence endüstrisi, TV ve radyo yayıncılığından sinemaya, dizi ihracatından dijital müzik kategorisine geniş bir yelpazede fırsatlar sunuyor. Doğru yatırımın yolu ise yetkin marka ve pazar araştırmalarından geçiyor. 
blog image

Devasa bir hızla büyüyen medya ve eğlence endüstrisi, büyük bir rekabete sahne oluyor. Uçtan uca dijitalleşme, kanal çeşitlendirme yeteneği, dönüşen izleyici profili ve kurulan yeni ağlar ışığında endüstri, TV ve radyo yayıncılığından sinemaya, dizi ihracatından dijital müzik kategorisine geniş bir yelpazede fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları doğru analiz edebilmenin ve lehe çevirebilmenin yolu ise yetkin marka ve pazar araştırmalarından geçiyor. Üstelik medya ve eğlence endüstrisi kapsamındaki birçok sektör hizmer ihracatı desteklerinden de yararlanıyor.

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, medya ve eğlence kategorisinde uzmanlaşmış danışmanlarımız ve araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, kanal ve ürün geliştirme, marka takip, marka sağlığı ve marka algısı, hedef kitlenin profili, müşteri segmentasyonu, medya izleme alışkanlıkları, reklam pre-test ve post-testler, fiyatlama ve karlılık, rakipler, trendler ve regülasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz.

Siz de AGS Global'in Medya ve Eğlence kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, doğru kanalı seçin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

 

Medya ve Eğlence hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız