Bilgi Talep Formu

İş Dünyasının Buluşma Noktası Fuara Dair Memnuniyeti Ölçtük

Onbini aşkın üyesiyle Türk iş dünyasının tabana yayılmış temsilcisi olan iş insanları kuruluşumuzun organize ettiği fuara dair katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini araştırdık.
blog image

Türkiye'nin bölgesinde önemli bir ticari "hub" olmasına katkı sağlamak amacıyla onbini aşkın üyesiyle Türk iş dünyasının tabana yayılmış temsilcisi olan iş insanları kuruluşumuz tarafından uzun süredir gerçekleştirilen uluslararası fuarımızın katılımcıları ve ziyaretçileri ile gerçekleştirdiğimiz araştırma kapsamında fuardan memnuniyeti ölçtük, geliştirilebilir alanları sıraladığımız "yol haritamızı" paylaştık.

 

Siz de AGS Global'in Memnuniyet Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

İşletmelerin etkinliği çalışan memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, bayi ve tedarikçi memnuniyeti nispetinde olmaktadır. Müşterisini, çalışanını ve tedarikçisini mutlu etmeyi başarmış şirketler rekabet edilmesi çok zor şirketlerdir.

AGS Global olarak şirketinizin gelişiminin her aşaması için esnek ve uygun çözümler sunmayı planlıyoruz. Memnuniyet araştırmalarımız sayesinde sizlerle iyileşme adımlarını paylaşıyor çözüm önerileri sunuyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız