Bilgi Talep Formu

Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Sektörünün Global Devinin Araştırma Ortağı Olduk

Kişisel koruyucu ekipman sektörünün global devinin, uzun süredir faaliyet gösterdiği Türkiye pazarında marka bilinirliği ve algısını ölçtük.
blog image

Gıdadan tekstile, metalden otomotive, mobilyadan plastik mamule dünyanın gözünü diktiği bir üretim üssü olan Türkiye'nin Covid-19 sonrası yeniden yapılanması beklenen tedarik zincirlerinde güçlü bir pozisyon alacağı öngörülüyor. Dünya pazarlarının beklentileri doğrultusunda üretim yapan Türkiye'de standart ve regülasyon iklimi her geçen gün güçlenirken, kişisel koruyucu ekipman sektörü emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Bu güçlü büyüme ivmesi ise global markaların ilgisini çekiyor. 

Biz de AGS Global olarak, global kişisel koruyucu ekipman markamızın Türkiye pazarındaki bilinirliği ve algı araştırma projesini başarıyla tamamladık, markamızı gerçek müşteri içgörüsüyle tanıştırdık. 

Kişisel koruyucu ekipman sektörünün global devi artık "mutlu markalar" ailemizin yeni üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..
Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız