Bilgi Talep Formu

Yurtdışı Yatırımcımız İçin Türkiye Ev Dışı Yeme İçme Pazarındaki Fırsatları Araştırdık

Yurtdışı yatırımcımız için zincir ev dışı yeme içme pazarındaki fırsatlara odaklandığımız araştırmamızı başarıyla tamamladık.
blog image

Covid-19 krizi ve enflasyonist baskı etkisiyle 2020 yılında %30'un üzerinde kan kaybeden Türkiye ev dışı yeme-içme pazarının, 2025’e kadar yıllık ortalama %18,3 büyümeyle 125 milyar TL'nin üzerinde bir hacme erişmesi bekleniyor. Bir diğer deyişle; genç nüfus, ev dışı yeme içmenin bir yaşam tarzı olması ve buna ayrılan bütçe, organize perakende alanları, franchising sektörü, dijitalleşme ve Covid-19 sonrası yeni çalışma biçimleri gibi uzun bir liste sayesinde Türkiye ev dışı yeme içme pazarının birçok ülkeye göre daha güçlü bir büyümeyle arenaya geri dönmesi işten bile değil! Bu periyotta yerli ve yabancı zincir markaların ise pazarda paylarını artırması bekleniyor. 

AGS Global olarak yurtdışı yatırımcımız için Türkiye ev dışı yeme içme pazarındaki fırsatları araştırdık, sunduğumuz kapsamlı içgörü seti ışığında yatırım sürecini tüm boyutlarıyla öngörülebilir kıldık

 

Siz de AGS Global'in Yatırım Öncesi Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global olarak müşterilerimize yatırım öncesi pazar araştırma çalışmalarında somut ve soyut veriler üzerinden gerçek bir bilgi kaynağı sunmaktayız.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız