Bilgi Talep Formu

Sağlık Markamız İçin Yükselen Beş Medikal Turizm Pazarındaki Fırsatları Araştırdık

Sağlık markamız için bölgenin yükselen medikal turizm pazarları Irak, Rusya, Romanya, Gürcistan ve Ukrayna'daki fırsatlara odaklandığımız araştırmalarımızı başarıyla tamamladık.
blog image

2019 yılı sonunda dünya medikal turizm pazarı 50 milyar doları aşkın bir hacme erişmiş durumda. Dünya üzerinde milyonlarca hasta daha kısa sürede, daha gelişkin ve uygun fiyatlı tedavilere erişmek için seyahat ediyor ve böylece geleneksel hasta tanımı da değişiyor. Kapsam sağlık turizmine doğru genişletildiğinde ise yüz milyarlarca dolarlık bir pazar büyüklüğünden rahatlıkla bahsedebiliyoruz. Zorlu bir yıl olan 2020'de Covid-19 etkisiyle uçuşların kısıtlanması, sınır kapılarını kapanması ve yerel sağlık sistemlerinin içe kapanmacı eğilimleri öne çıksa da, salgın sonrası küresel düzeyde medikal turizmin en çarpıcı büyüme oranına sahip sektörlerin başında gelmesi bekleniyor. Nitekim, gelişkin sağlık altyapısı ve gerek şehir hastaneleri gerekse özel hastanelerden oluşan güçlü sağlık kurumları eko-sistemiyle Türkiye, bölgesinde cazip bir medikal turizm destinasyonu olma yönündeki atılımını sürdürüyor.

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin önde gelen sağlık markası müşterimiz için iç pazarın yanı sıra, bölgenin yükselen hedef pazarlarından Irak, Rusya, Romanya, Ukrayna ve Gürcistan'da medikal turizme olan talebin nabzını ölçtüğümüz kapsamlı araştırmalarımızı tamamladık ve markamızı hedef pazarlarda gerçek içgörüyle tanıştırdık. 

Sağlık markamız artık "mutlu markalar" ailemizin yeni üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız