Bilgi Talep Formu

Türkiye'nin Lider Plastik Üreticisi Markamızın Araştırma Projelerini Altı Ülkede Başarıyla Tamamladık

Türkiye'nin plastik ambalaj ve otomotiv plastikleri alanında lider markası müşterimiz için Türkiye, Almanya, Fransa, İsrail ve Fas pazarlarındaki araştırmalarımızı tamamladık.
blog image

AGS Global olarak B2B sektörlerde 360° yaklaşımıyla markalarımıza çözümler sağlamaya devam ediyoruz. 

Dünyada 385 milyon mt'ye ulaşan plastik pazarının yüzde 40'ını oluşturan plastik ambalajlar kimyadan gıdaya geniş bir yelpazede gündelik hayatımızın önemli bir parçası olmayı sürdürüyor.  Dünya plastik pazarının %9'unu oluşturan ve payını daha da arttırması beklenen otomotiv plastikleri pazarı ise şimdiden 34,6 milyar $ hacme ulaşmış durumda. Ortalama bir araçta plastik malzemelerin oranı %6 ila 10 arasında olup; bu da yakıt-performansa göre 105 kg civarı plastik kullanımına tekabül etmekte. Buna göre; araçlarda her bir %10’luk hafifleme %5-7 arasında yakıt tasarrufu anlamına gelirken, her bir %10’luk hafifleme ile km. başına 10 gram karbon emisyon azaltılması mümkün olmakta. 2030 yılında otomotiv üretiminin 125,21 milyon adete yükselmesi beklenmekte olup, bu da pazarın geleceği açısından büyük potansiyele işaret ediyor.

AGS Global olarak  lider plastik ambalaj ve otomotiv plastikleri üreticisi markamız için Türkiye, Almanya, Fransa, İsrail ve Fas pazarlarındaki fırsatları araştırdığımız projemizi başarıyla tamamlamanın sevinci içerisindeyiz. 

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız