Bilgi Talep Formu

Mobilya Sektörünün Çatı Kuruluşu İçin Almanya Pazarını Araştırdık

AGS Global olarak dünyanın en büyük ikinci mobilya pazarı olan Almanya'nın Türk markaları için sunduğu büyük fırsatları analiz ettik ve mobilya sektörümüzün çatı kuruluşuna sunduk.
blog image

10 yıllık zaman diliminde dünyanın 12'inci ihracatçısı olmayı başaran ve bugün ihracatı 2,5 milyar dolar seviyelerinde olan Türkiye mobilya sektörünün dev markalarını çatısı altında bulunduran müşterimiz için Almanya pazarını araştırdık. Sektörün karar vericileri ve tüketicilerle bir araya gelerek "içgörüyü" yakaladık.

Dünyanın en büyük ikinci mobilya pazarı olan ve yaklaşık 4,5 milyonluk bir Türk nüfusuna ev sahipliği yapan Almanya, B2B ve B2C segmentte Türk mobilya markaları için büyük fırsatlar vaat ediyor.

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız