Bilgi Talep Formu

Ofis Mobilyası Markamız İçin Yeni İçgörü Durağımız Fransa Pazarı Oldu

Lider ofis mobilyası markamız için yeni içgörü durağımız olan Fransa pazarının sunduğu fırsatlara odaklandığımız Turquality araştırmamızı başarıyla tamamladık, mutlu markamızı gerçek içgörüyle tanıştırdık.
blog image

Covid-19 pandemisi iş yapma alışkanlıklarını ve mekanlarını radikal bir şekilde dönüştürmeye devam ediyor. Dünyada milyonlarca çalışan henüz ofislerine dönmemiş durumda ve görünen o ki, şirketlerin ajandasındaki yeni stratejiler tamamen uzaktan ya da esnek çalışma modellerini teşvik etmeyi sürdürecek. Mart 2020'den beri küresel çaptaki yaygın deneyim; dijital toplantı programları sayesinde bir profesyonelin zaman ve mekan fark etmeksizin, şirketine katkı sunabilmesinin mümkün olduğunu kanıtladı. 

Diğer yandan, kısmen ya da tamamen dönülse bile ofislerde, geleneksel çalışma alanı paradigmasının artık geçerli olmayacağı yönünde güçlü bir eğilim söz konusu. Daha fazla sağlık-hijyen-mesafe ve eğlence vurgusu yeni dönemin öne çıkan desenleri olacak. Özellikle Kuzey Amerika ve Avrupa gibi olgun pazarlar bu trendlere ev sahipliği yapacak. Birçok küresel şirketin merkezinin bulunduğu, Avrupa'nın dördüncü büyük ofis mobilyası pazarı Fransa da ofis trendlerinin hızla değiştiği pazarların başında geliyor.

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin lider ofis mobilyası üreticisi mutlu markamız için, bu rekabetçi peyzaja sahip ancak büyük fırsatlar sunmaya devam eden pazara Turquality kapsamında bir içgörü yolculuğu yaptık; ihracat ve mağazalaşma fırsatlarına ışık tuttuğumuz araştırma projemizi başarıyla tamamladık.

 

Siz de AGS Global'in Turquality Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

Turquality süreçlerinin tamamlayıcı unsuru olan yurtiçi ve uluslararası hedef pazarlarda gerçekleştirdiğimiz araştırma çalışmalarımızla çözüm sunuyoruz. urquality beklentisine uygun bir şekilde tasarladığımız araştırma metodolojimizle müşterilerimize hedef pazarlarda marka bilinirliği, marka algısı, marka kişiliği, müşteri memnuniyeti, müşteri segmentasyonu hizmetleri sunuyor ve pazarı derinlemesine anlatan raporlar hazırlıyoruz.

Bir yıl içerisinde istediğiniz kadar rapor hazırlatabilir, araştırma raporlarını satın alabilirsiniz. T.C Ticaret Bakanlığı bu harcamalarının %60’ını, 200 bin dolara kadar karşılıyor. Üstelik bu 200 bin dolarlık bütçe her yıl sizler için yenileniyor. AGS Global olarak rapor destek başvuru dosyasını sizler için biz hazırlıyoruz. İhracat için faaliyet planlarını oluştururken pazarları, hedef bölgeleri ve sektörleri hakkındaki en güncel ve kapsamlı bilgileri, en doğru kaynaktan alabilirsiniz.
 
AGS Global'in sağladığı hizmetler ile potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız