Bilgi Talep Formu

Sağlık ve Yaşam Bilimleri

Yapay zeka ve büyük veriden tele-tıpa, giyilebilir teknolojilerden uzaktan ameliyatlara, medikal cihaz teknolojilerinden biyo-farmatik ilaçlara kadar geniş bir yelpazede dijitalleşmeye en açık kategorilerin başında sağlık ve yaşam bilimleri geliyor. Hızla büyüyen bu karmaşık kategoride rekabet de aynı hızla güncelleniyor.
blog image

Küresel ekonominin yaklaşık %10'unu sağlık harcamaları oluştururken, geleneksel sağlık sistemleri ve teknolojileri büyük bir dönüşümden geçiyor. Yapay zeka ve büyük veriden tele-tıpa, giyilebilir teknolojilerden uzaktan ameliyatlara, medikal cihaz teknolojilerinden biyo-farmatik ilaçlara kadar geniş bir yelpazede dijitalleşmeye en açık kategorilerin başında sağlık ve yaşam bilimleri geliyor. Hızla büyüyen bu karmaşık kategoride rekabet de aynı hızla güncelleniyor. 

Diğer yandan, sağlık turizmi tüm dünyada önemli bir "hizmet ihracatı" kalemi olarak ön plana çıkıyor. Türkiye, güçlü sağlık altyapısı ve sağlık hizmeti sağlayıcılarından oluşan eko-sistemiyle bu küresel pastadan pay kapmak için önemli avantajlara sahip. Rekabette ayrışmanın anahtarı ise sağlık ve yaşam bilimleri alanında pazar araştırmalarından geçiyor.

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, sağlık ve yaşam bilimleri kategorisinde uzmanlaşmış akademik danışmanlarımız ve araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, marka bilinirlik ve algı, hedef kitlenin profili, ürün geliştirme ve testler, kullanıcı deneyimleri, fiyatlama ve karlılık, rakipler, trendler, regülasyonlar ve sertifikasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz.

Siz de AGS Global'in Sağlık ve Yaşam Bilimleri kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Sağlık ve Yaşam Bilimleri hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız