Bilgi Talep Formu

İnşaat, Gayrimenkul ve Altyapı

Küresel ekonominin lokomotifi niteliğindeki inşaat ve altyapı sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Mega projeler ve yabancı yatırımcıyı cezbeden ürün yelpazesi ile Türkiye inşaat ve gayrimenkul pazarı ise en vaatkâr ama aynı zamanda rekabetçi yatırım alanlarının başında geliyor.
blog image

Küresel ekonominin lokomotifi niteliğindeki inşaat ve altyapı sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Mega projeler ve yabancı yatırımcıyı cezbeden ürün yelpazesi ile Türkiye inşaat ve gayrimenkul pazarı ise en vaatkâr yatırım alanlarının başında geliyor.

Türkiye iç pazarda inşaat sektörünün gücü, altyapı alanında başta havalimanları, köprüler, otoyollar, tüneller ve şehir hastaneleri gibi projeleri kapsayan KÖİ (Kamu-Özel Sektör İşbirliği Projeleri) ile büyürken, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri her yıl milyarlarca dolarlık proje tamamlama yeteneği ile ön plana çıkıyor. Diğer yandan, başta GYO'lar olmak üzere finansal teknolojiler, sektöre yeni bir soluk katıyor. Bu da başta finansman olmak üzere çeşitli kırılganlıklara sahip sektördeki rekabet ortamını her geçen gün daha da zorlu kılıyor.

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, inşaat, gayrimenkul ve altyapı kategorilerinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, marka takip, marka sağlığı ve marka algısı, hedef kitlenin profili, müşteri segmentasyonu, fiyatlama ve karlılık, rakipler, finansman modelleri, yabancı yatırımcının dünyası, trendler ve regülasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz.

Siz de AGS Global'in İnşaat, Gayrimenkul ve Altyapı kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

 

İnşaat, Gayrimenkul ve Altyapı hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız