Bilgi Talep Formu

Ev Dışı Yeme İçme

Dünyada trendlerin en hızlı değiştiği sektörlerin başında ev dışı yeme içme geliyor. Tüketiciden alınacak mide ve cüzdan payı için yerküre üzerinde milyonlarca ev dışı yeme içme mekanı zorlu bir rekabet içerisinde. Bu rekabette ayakta kalarak büyümenin sırrını ise farklılaşmak oluşturuyor. 
blog image

Trendlerin en hızlı değiştiği sektörlerin başında ev dışı yeme içme geliyor. Tüketiciden alınacak mide payı için dünya üzerinde milyonlarca ev dışı yeme içme mekanı zorlu bir rekabet içerisinde. Bu rekabette ayakta kalarak büyümenin sırrını ise farklılaşmak oluşturuyor. 

Dünya üzerinde hızla büyüyen ev dışı yeme içme sektörü; gastronomik inovasyondan dijitalleşmeye, franchising modellerinden butik yaklaşımlara farklı boyutlarda her gün güncellenen trendlerle büyük bir rekabete sahne oluyor. Referans mutfaklardan birine sahip olan Türkiye'de ise sektörel oyuncular hem yurtiçi hem de global pazarlarda gerçekleştirdiği atılımlarla tüketicinin mide payına talip oluyor.

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, ev dışı yeme içme kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, marka algısı ve bilinirliği, marka takip ve marka sağlığı, hedef kitlenin profili, müşteri segmentasyonu, satış ve dağıtım kanalları, fiyatlama ve karlılık, rakipler, trendler, franchising modelleri, regülasyonlar ve sertifikasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Ev Dışı Yeme İçme kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Ev Dışı Yeme İçme hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız