Bilgi Talep Formu

Dayanıklı Tüketim Ürünleri

Akıllı teknolojiler yerkürede milyonlarca hanede tüketicilerin gündelik hayatını radikal bir şekilde dönüştürüyor. Dijitalleşme, otomasyon, birbiriyle konuşan milyarca nesne, enerji verimliliği, konfor arayışı ve dinamik kanal yapısı ışığında dayanıklı tüketim ürünleri bu dönüşümün tam merkezinde yer alıyor.
blog image

Yükselen kentleşme hızı, yeni coğrafyalar ve genişleyen orta sınıflar, küresel dayanıklı tüketim sektörü pazarını hızla büyütüyor. Artık TV'den beyaz eşyaya, tüketici elektroniğinden soğutma sistemlerine, fırından mobilyaya geniş bir yelpazede dayanıklı tüketim ürünlerini çevreleyen yeni bir dünyadayız. Bu dünyanın şifrelerini ise; dijitalleşme, otomasyon, birbiriyle konuşan milyarca nesne, enerji verimliliği, kolaylaştırıcı tasarımlar, dinamik kanal yapısı ve gitgide seçkinleşen tüketicinin satın alma davranışı oluşturuyor. Buna karşılık dayanıklı tüketim sektörü aktörleri, AR-GE ve inovasyon yetenekleri doğrultusunda tüketici taleplerine adaptasyon için büyük bir sınav veriyor.  

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, dayanıklı tüketim ürünleri kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, kanal ve ürün geliştirme, kullanıcı deneyimi ışığında ürünlerin optimize edilmesi, marka takip, marka sağlığı ve marka algısı, müşteri segmentasyonu ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Dayanıklı Tüketim Ürünleri kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Dayanıklı Tüketim Ürünleri hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız