Bilgi Talep Formu

Eğitim

Teknolojik devrimle birlikte geleneksel eğitim dünyasına ait normlar köklü bir değişikliğe giderken, sektörde özel kurumların payının artması rekabeti yeniden tanımlıyor. Küresel yabancı öğrenci pazarından pay alma mücadelesi düşünüldüğünde, eğitim önemli bir "hizmet ihracatı" kalemine dönüşüyor. 
blog image

Kalkınma sürecinin katalizör olan eğitim, aynı zamanda yenilikçi, dinamik ve sağlıklı büyüyen bir ekonomi için merkezi bir öneme sahip.. Teknolojik devrimle birlikte geleneksel eğitim dünyasına ait normlar köklü bir değişikliğe giderken, sektörde özel kurumların payının artması rekabeti yeniden tanımlıyor. Rekabetin bir diğer boyutunu küresel yabancı öğrenci pazarı pastasından pay alma oluştururken, eğitim önemli bir "hizmet ihracatı" kalemine dönüşüyor. 

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, eğitim kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hizmet ihracatı perspektifinden hedef pazar analizleri, marka takip, marka sağlığı ve marka algısı, müşteri segmentasyonu ve memnuniyete kadar geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Eğitim kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

 

Eğitim hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız