Bilgi Talep Formu

Lojistik ve Taşımacılık

Tedarik zincirlerinin sürdürülebilirliği açısından stratejik öneme sahip lojistik ve taşımacılık sektörü, dijitalleşmenin etkisiyle büyük bir dönüşümden geçiyor. Yükselen e-ticaret, yapay zeka, blockchain ve karbon nötr hedefi yönündeki baskılar sektör paydaşlarını entegre çözümler bulmaya itiyor.
blog image

Küresel ekonominin %10-12'sini oluşturan ve devasa bir ekonomik büyüklüğe erişen lojistik ve taşımacılık sektörü, bir yandan ticaret savaşlarının gölgesinde yeni bir sınav verirken, diğer yandan karbon nötr hedefi yönündeki baskılar karşısında yeteneklerini dönüştürüyor. Tüm dünyada hızla artan ve sınıraşırı hareketleri de kapsayan e-ticaret penetrasyonu, yapay zeka, blockchain, IoT gibi kavramlar sektörün rekabet ortamını yeniden tanımlarken, 4PL ve ötesinde entegre çözümler ön plana çıkıyor..  

AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, lojistik ve taşımacılık kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, hedef kitlenin profili, e-ticaret potansiyeli, fiyatlama ve karlılık, rakipler, trendler, satış sonrası hizmetler ve regülasyonlar ve sertifikasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz.

Siz de AGS Global'in Lojistik ve Taşımacılık kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

 

Lojistik ve Taşımacılık hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız