Bilgi Talep Formu

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Yerkürede yenilenebilir ve temiz enerji yatırımları hızla artarken, doğal kaynakların sürdürülebilirliğine yönelik regülasyon iklimi sertleşiyor. Konvansiyonelden yenilenebilir enerji türlerine, madencilikten diğer tüm doğal kaynaklara sektördeki rekabetin boyutu yeniden tanımlanıyor. 
blog image

Yerkürede yenilenebilir ve temiz enerji yatırımları hızla artarken, doğal kaynakların sürdürülebilirliğine yönelik regülasyon iklimi sertleşiyor. Konvansiyonelden yenilenebilir enerji türlerine, madencilikten diğer tüm doğal kaynaklara sektördeki rekabetin boyutu yeniden tanımlanıyor. Bir yandan endüstrilerin ve hanehalkının enerji ihtiyacı artarken, dünyanın dört bir yanından "yeşil mutabakat" haberleri geliyor. 

"Araştırma ile hareket edenler, enerjilerini boşar harcamazlar" mottosunu benimsemiş AGS Global olarak 130'dan fazla ülkede araştırma yapabilme kabiliyetimiz, teknolojik altyapımız, butik perspektifimiz, enerji ve doğal kaynaklar kategorisinde uzmanlaşmış araştıma ve içgörü uzmanlarımız ile sektördeki fırsatları araştırıyoruz.

Hedef pazar analizleri, satış ve dağıtım kanalları, fiyatlama ve karlılık, rakipler, dış ticaret kompozisyonu, regülasyonlar ve sertifikasyonları kapsayan geniş bir yelpazede multidisipliner bir yaklaşımla araştırma ve içgörünün gücünü sizin için seferber ediyoruz. 

Siz de AGS Global'in Enerji ve Doğal Kaynaklar kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Enerji ve Doğal Kaynaklar hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız