Bilgi Talep Formu

Uzmanlık Alanları

AGS Global, küresel ölçekte insanların düşünce, tutum ve davranışlarını içgörü yolculuğuyla keşfetmek üzere 80'den fazla ülkede projeler yürüten özgün bir araştırma şirketidir. Uluslararası pazarlarda edindiği tecrübelerini yerel dinamikleriyle güçlü bir şekilde harmanlayarak müşterilerine aktarır.
  • AGS Global, her müşterisinin nev-i şahsına münhasır olduğu gerçeğinden yola çıkarak en gelişmiş teknolojiyi ve en güçlü yöntemi butik bir perspektifle harmanlar. Bu sayede her araştırma çalışmasını ayrı bir yolculuk olarak tasarlayıp zaman ve mekanın ruhuna uygun çözüm ve aksiyon önerileri sunar.
  • AGS Global, yerel veya küresel pazarda en önemli başarı yolunun en iyi müşterileri bulmaktan ve onları doğru anlamaktan geçtiğini bilir. Ortaya koyduğu aksiyon önerileriyle dünyanın her yerinde markanızı büyütmek için sürdürülebilir içgörüler geliştirir.
  • AGS Global, araştırma çalışmalarının bir araç olduğu gerçeğinden hiç kopmadan ve işin merkezine müşterinin "doğru bilgiye ulaşarak sürdürülebilir" büyümesini yerleştiren bir felsefeyle hareket eder. Bu sayede müşterileriyle "katma değer sağlayan" ilişkiler kurar ve süreç boyunca gerçek bir yol arkadaşı olur.
  • AGS Global, ihracatı ve yurtdışı yatırımlarını hedefleyen şirketlerle tam bir paydaş pozisyonunda çalışır. Hedef pazarlarını öğrenmek, müşterilerini tanımak, rakiplerini analiz etmek, satış kanallarını kurallarıyla beraber özümsemek ve hedef pazarlarda marka bilinirliğini ölçmek isteyen şirketlere bünyesindeki kıdemli araştırmacıları ve direktörleriyle özel hizmetler sunar.

Araştırma Hizmetleri

AGS Global araştırmacılarının her biri sektörel ve bölgesel uzmanlığa sahiptir. Türkiye’nin 81 şehrinde ve dünya çapında pazar araştırması projelerinde kurumunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz avantajları keşfetmek için aşağıdaki konulardan birini inceleyin.
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız