Bilgi Talep Formu

Uzmanlık Alanları

AGS, global arenada insanların düşünce, tutum ve davranışlarını içgörü yolculuğuyla keşfetmek üzere 80’den fazla ülkede projeler yürüten özgün bir araştırma şirketidir. Küresel tecrübesini yerel dinamikleriyle beraber müşterilerine aktarır.
  • AGS, müşterilerinin nev-i şahsına münhasır olduğu gerçeğinden yola çıkarak en gelişmiş teknolojiyi ve en güçlü yöntemi butik bir perspektifle harmanlar. Bu sayede her araştırma çalışmasını ayrı bir yolculuk olarak tasarlar ve zaman ile mekanının ruhuna uygun çözüm ve aksiyon önerileri sunar.
  • AGS, yerel veya küresel pazarda en önemli başarı yolunun en iyi müşterileri bulmaktan ve onları doğru anlamaktan geçtiğini bilir. Ortaya koyduğu aksiyon önerileriyle dünyanın her yerinde işletmenizi büyütmek için sürdürülebilir içgörüler geliştirir.
  • AGS, araştırma çalışmalarının bir araç olduğu gerçeğinden hiç kopmadan ve işin merkezine müşterinin doğru bilgi elde ederek sağlıklı büyümesini yerleştiren bir felsefeyle hareket eder. Bu sayede müşterileriyle birinci sınıf ilişkiler kurar ve gerçek bir yol arkadaşı olur.
  • AGS, ihracatı ve yurtdışı yatırımlarını hedefleyen şirketlerle de tam bir paydaş pozisyonunda çalışır. Hedef pazarlarda müşterilerini tanımak, pazarı öğrenmek, rakiplerini tanımak, satış kanallarını kurallarıyla beraber özümsemek ve hedef pazarlarda marka bilinirliğini ölçmek isteyen şirketlere bünyesindeki kıdemli araştırmacıları ve direktörleriyle özel hizmetler sunar.

Araştırma Hizmetleri

AGS araştırmacılarının her biri sektörel ve bölgesel uzmanlığa sahiptir. Türkiye’nin her yerinde ve dünya çapında pazar araştırması projeleri için kurumunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz avantajları keşfetmek için aşağıdaki konulardan birini inceleyin.
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız