Bilgi Talep Formu

Spesifik Makine Üreticisi Markamız İçin Türkiye Pazarını Araştırdık

Spesifik makine üretiminde lider markamız için Türkiye pazarını araştırdığımız, algı ve bilinirliği ölçtüğümüz projemizi başarıyla tamamladık.
blog image

AGS Global olarak B2B sektörlerde 360° yaklaşımıyla markalarımıza çözümler sağlamaya devam ediyoruz. 

Türkiye makine sektörü 2023 ajandasında yer alan 100 milyar dolar ihracat hedefi doğrultusunda "tıkır tıkır" işlemeye devam ediyor. Bu doğrultuda, spesifik makineler üreticisi markamız için Türkiye pazarını araştırdığımız; mevcut/potansiyel müşteri nezdinde algı ve bilinirliğini ölçtüğümüz projemizi başarıyla tamamladık. 

Siz de AGS Global'in Yurtiçi Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, Türkiye'nin 81 şehrinde ve dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..

Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız