Bilgi Talep Formu

ABD, Özbekistan ve Karadağ: Ofis Mobilyaları Markamızın Yeni Pazarlara Yolculuğunda Birlikteyiz

Turquality kapsamında Türkiye'nin lider ofis mobilyaları üreticisi markamız için büyük fırsatlar vaat eden ABD, Özbekistan ve Karadağ pazarlarını araştırdık.
blog image

Küresel büyüklüğü 50 milyar doları aşan ofis mobilyaları pazarından en büyük payı alan ABD; liberalleşme sürecinde yabancı yatırımcılar için cazibe merkezlerinden birine dönüşen Özbekistan ve küçük nüfusuna karşın "turizm" odaklı büyümesiyle ofis alanlarının hızla geliştiği Karadağ.

AGS Global olarak, Covid-19'un yarattığı çetin şartlara rağmen dijitalleşmenin sağladığı sonsuz imkanlardan faydalanarak Turquality liginin yıldızlarından Türkiye'nin lider ofis mobilyaları markamızı, büyük fırsatlar sunan aynı zamanda yüksek rekabetin söz konusu olduğu pazarlarda gerçek içgörülerle buluşturduk.

 

Siz de AGS Global'in Turquality Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global olarak Turquality süreçlerinin tamamlayıcı unsuru olan yurtiçi ve hedef pazarlarda gerçekleştirdiğimiz araştırma çalışmalarımızla çözüm sunuyoruz. Turquality beklentisine uygun bir şekilde tasarladığımız araştırma metodolojimizle müşterilerimize hedef pazarlarda marka bilinirliği, marka algısı, marka kişiliği, müşteri memnuniyeti, müşteri segmentasyonu hizmetleri sunuyor ve pazarı derinlemesine analiz eden raporlar hazırlıyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız