Bilgi Talep Formu

Doğru hamleleri yapmanız için araştırıyoruz.

2011 yılında İstanbul merkezli global bir araştırma şirketi olarak kurulan AGS Global, o günden bu yana finansal göstergeler, istihdam ve hizmet sunduğu mutlu markaların sayısı açısından büyüme serüvenini sürdürüyor. 
AGS Global

AGS Global, yerli ve özgün bir araştırma şirketi olarak Türk markalarının dünyanın 100'e yakın ülkesinde araştırma partneri ve global markalaşma serüveninde yol arkadaşıdır.

AGS Global, İstanbul merkezli olmasının gururuyla Berlin, Moskova, Londra, New York ve Şanghay’da şubeleşmeye giden ilk ve tek Türk araştırma şirketidir.

AGS Global, uzman ekibi, teknolojik altyapısı, butik çözümleri ve ortak akıl prensibiyle doğru veri, içgörü ve aksiyon stratejilerini en kısa sürede, en uygun maliyetle müşterisi olan "mutlu markalara" sunar.

AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden sağlığa kadar geniş sektörel yelpazede zengin bir "mutlu marka" portföyüne sahiptir.

"Amacımız; tüm paydaşlarımızın katma değerli ve sürdürülebilir büyüme serüvenine katkı sağlamak".

video bg
 
Bir öykü: AGS Global

Sizce, bir firmayı başarılı yapan en önemli özellik nedir?

Küresel ve ulusal ekonomideki trendleri iyi takip edip, hızla şartlara adapte olmak mı? Yorulmak nedir bilmeden gece gündüz çalışmak mı? Yoksa vizyon sahibi olmak mı? Belki iyi okullardan mezun girişimciler tarafından kurulmuş olmak bile yeterlidir tek başına… Kim bilir, belki de bütün bunları hem harmanlayan hem de tutkal misali yapıştıran daha başka bir şeye, daha içten ve daha güçlü bir duyguya ihtiyaç vardır. Dostluk gibi..
 

AGS Global henüz çok genç bir firma. 2011 yılında, iki tutkulu ve idealist girişimcinin çabalarıyla kuruldu ve çok kısa bir sürede büyük işlere imza attı. Ama en önemlisi, iki kadim dostun çocukluklarından beri süregelen arkadaşlıklarının "mührü" olarak ortaya çıktı.
 

Onlar daha çocuk yaşlarda tanışan, liseyi ve üniversiteyi birlikte okuyan ve bu süreç boyunca sürekli olarak Türkiye’nin gelişmesi adına hayaller kuran iki idealist genç. AGS Global’in mimarı iki genç girişimci.

 

Bu yüzden, iki arkadaşın neredeyse 11 yaşlarında başlayan dostluklarının tarihçesine bakıldığında, firmanın kuruluşunu çok daha eskilere dayandırmak mümkün.
 

AGS Global'in 2011 yılında kurulmasıyla birlikte, yıllardır tutkuyla bahsedilen idealist hayalleri gerçekleştirmenin de yolu açılmış oldu.
 

Bundan sonra, daha somut adımlar atılabilir, kurdukları büyük Türkiye hayaline onlar da birer tuğla koyarak nacizane katkıda bulunabilirlerdi. Nitekim bulundular da. Bugün bu iki genç girişimcinin kurduğu AGS Global, 100'e yakın ülkede gerçekleştirdiği marka ve pazar araştırması projeleriyle Türk markalarının ve Türkiye'nin bayrağını dalgalandırıyor ve çocukluk hayallerine birer adım daha yaklaşmaya devam ediyor.

AGS Global ne yapar, nasıl yapar?

AGS Global klasik bir araştırma şirketi değil, araştırmaya dayalı çözüm üreten bir stratejik planlama kuruluşudur. Bünyesinde yer alan farklı disiplinlerden uzmanlarıyla küresel ölçekteki trendleri takip ederek içgörü odaklı araştırmalar ve stratejik çözümler üretir.

Markalaşma

AGS Global, Türk firmalarının global markalaşma serüveninde gerçek bir yol arkadaşıdır. Çabası bizatihi Türkiye’nin global bir marka olması içindir.  
process img-1

Stratejik çözümler

AGS Global, Türk firmalarının yurtdışına açılmasında çok önemli bir unsur olan “hedef pazar” ve TURQUALITY® araştırmalarını dünyanın 100'e yakın ülkesinde gerçekleştirerek, markalara hedef pazara giriş ve tutunmaya yönelik stratejik yol haritaları sunar.
Stratejik Çözümler

Çünkü AGS Global;

  • Türkiye markasının potansiyelini iyi tanıyor
  • Bu topraklarda yaşayanların daha müreffeh bir hayatı hak ettiğini düşünüyor
  • Bunun için tüm kaynaklarını seferber ediyor
  • Markalar için sunduğu çözümlerde dostluğun birleştirici gücünden ilham alıyor 
cunku

Kalite Belgelerimiz

 

Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız