Bilgi Talep Formu

Otomotiv

Otomotiv sektörünün dünya çapında bir değişime evrileceği öngörülmektedir. Bunun sebebi insanların çevresel duyarlılığının artması ve fosil yakıtların azalmasından kaynaklanan maliyet artışlarıdır.
blog image

Sektörün gün geçtikçe yenilenebilir enerjiye yöneldiği ve buna yönelik altyapı çalışmalarının yapıldığı gözlemlenmektedir. Bu doğrultuda otomotiv sektörünün kendini 20. yüzyıl kalıbından çıkarıp, 21. yüzyıl yenilenebilir enerji devrine adapte etmesi gerekmektedir. Bu adaptasyon sürecinde en önemli başlık AR-GE faaliyetleridir.

Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olan AGS profesyonellerimiz ve AGS global ağında yer alan araştırma uzmanlarımız; hedef pazar analizleri, uluslararası büyüme stratejisi, marka vaadine uygun satış, kanal ve ürün geliştirme başlıklarında sektöre hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra ürün tasarımının optimize edilmesinden otomobil marka algısını ve deneyimlerini geliştirme noktasında doğru adımlar atmaya ve otomotiv satış sonrası takibine kadar sektörün tüm araştırma alanlarında multidisipliner bir yaklaşımla katma değer üreten içgörüler sunmaktadırlar.

Otomotiv hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız