Bilgi Talep Formu

Otomotiv

Otomotiv sektörünün dünya çapında bir değişime evrileceği öngörülmektedir. Bunun sebebi insanların çevresel duyarlılığının artması ve fosil yakıtların azalmasından kaynaklanan maliyet artışlarıdır.
blog image

Bağlanabilirlik ve dijitalleşme, elektrikli mobilite, hibridizasyon, otonom ve sürücüsüz araçlar, büyük veri, servis olarak mobiliteve araç paylaşımı.. Otomotiv sektörü büyük bir kabuk değişikliğine giderken, kendini 20. yüzyıl kalıbından çıkarıp, 21. yüzyılda tüm kavramlarla oluşturulan "paradigmaya" adapte etmesi gerekiyor. 

Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olan profesyonellerimiz ve AGS Global ağında yer alan araştırma uzmanlarımız; hedef pazar analizleri, uluslararası büyüme stratejisi, marka vaadine uygun satış, kanal ve ürün geliştirme başlıklarında sektöre hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra ürün tasarımının optimize edilmesinden otomobil marka algısını ve deneyimlerini geliştirme noktasında doğru adımlar atmaya ve otomotiv satış sonrası takibine kadar sektörün tüm araştırma alanlarında multidisipliner bir yaklaşımla katma değer üreten içgörüler sunmaktadırlar.

Otomotiv hakkında hizmete mi ihtiyacınız var? Şimdi bize yazın.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız