Bilgi Talep Formu

Tekstil Markamızın Küresel Pazarlara Yolculuğunu Öngörülebilir Kıldık

Küresel hazır giyim devlerinin önemli tedarikçisi kumaş markamızın yeni hedef pazar arayışlarında çözüm partneri olduk; Türkiye, Hollanda, Belçika ve İtalya pazarlarındaki araştırmalarımızla içgörüyü ve potansiyel fırsatları yakaladık.
blog image

Küresel trendleri belirleyen kumaş üreticisi markamızın "küresel" yolculuğunu öngörülebilir kılmak için Türkiye, Hollanda, Belçika ve İtalya pazarlarında yürüttüğümüz araştırma projelerini başarıyla tamamladık. Birçok küresel hazır giyim devinin önemli çözüm partneri olan markamız için hedef pazarlarda içgörüyü ve potansiyel fırsatları yakaladık.

AGS Global olarak Türkiye'nin dünyaya açılan yüzü tekstil-hazır giyim sektöründen markalarımızın bayrağını küresel pazarlarda dalgalandırmayı sürdürüyoruz.

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız