Bilgi Talep Formu

Dondurma Konseptli Köklü Zincir Markamız İçin 6 Pazardaki Fırsatları Analiz Ettik

"Maraş Dondurması" ile ikonlaşan köklü cafe zinciri markamızın iç pazarda marka bilinirliği ve algısını ölçtük; İngiltere, Almanya, Danimarka, BAE ve Azerbaycan pazarlarında yeni fırsatları araştırarak tüketicinin "içgörüsünü" yakaladık.
blog image

Yüzlerce yıldır ürettiği "maraş dondurmasıyla" markalaşan ve kısa sürede gerek Türkiye'de gerekse dünyanın birçok ülkesinde zincirleşen cafe zinciri markamızın  iç pazarda tüketici nezdindeki marka bilinirliği ve algısını ölçtük; İngiltere, Almanya, Danimarka, BAE ve Azerbaycan pazarlarında yeni fırsatları içeren güçlü bir "pazara giriş ajandası" oluşturduk. 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..

Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız