Bilgi Talep Formu

Denim Markamızın Küresel Başarı Hikayesini Birlikte Yazıyoruz

Öncü denim markası müşterimiz için Türkiye'nin yanı sıra, Rusya, Fas, Romanya, Ukrayna ve Sırbistan pazarlarının sunduğu fırsatları araştırdık ve pazara giriş stratejisini belirledik.
blog image

Türkiye, 2019 yılında dünyaya 1,6 milyar dolar değerinde denim giysi ihracatı gerçekleştirdi. Denim giysilerin toplam dokuma konfeksiyon ihracatımız içerisindeki payı yüzde 25'e ulaşmış durumda. Bu alanda Türkiye, dünyanın birçok önemli pazarına kendi markalarıyla erişebilme imkanına sahip.

Biz de AGS Global olarak küresel ölçekte markalaşma serüvenine başlayan Türkiye'nin önde gelen denim markası müşterimizin bu yolculuğuna araştırmalarımızla eşlik ettik. Markamız için Türkiye denim giysi pazarının yanı sıra, denim tüketiminde yükselen pazarlar Rusya, Ukrayna, Romanya, Sırbistan ve Fas pazarlarını analiz ettiğimiz araştırmalarımızı başarıyla tamamladık.  Mutlu markamızı, "doğru içgörülerle oluşturulmuş gerçek bir öngörüyle tanıştırmanın" ve "yeni pazarlarda heyecan verici fırsatlar sunmanın" mutluluğu içerisindeyiz.

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

 

Resim Galerisi

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız