Bilgi Talep Formu

AGS Global yetkilendirilmiş yönetim danışmanlık firması oldu.

AGS Global, Ekonomi Bakanlığı bünyesindeki Ulusal Marka Programı olan TURQUALITY® programı kapsamında yetkilendirilmiş Yönetim Danışmanlık firması olmuştur.
blog image

AGS Danışmanlık, Ekonomi Bakanlığı bünyesindeki Ulusal Marka Programı olan TURQUALITY® programı kapsamında yetkilendirilmiş Yönetim Danışmanlık firması olmuştur.

Ekonomi Bakanlığınca Yetkilendirilmiş Danışmanlık Firmaları İçin Tıklayınız…

TURQUALITY® Nedir?

TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alınan firmaların destek kapsamına alındıkları tarihten sonra uluslararası pazarlarda rekabet avantajını arttırıcı alanlarda yapacakları ve Müsteşarlık tarafından “yetkilendirilmiş danışmanlık firmalarından” satın alacakları giderler, %50 oranında desteklenmektedir.

TURQUALITY®, Dünya’nın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. TURQUALITY® ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur.

Firmaların bu destekten yararlanabilmeleri için TURQUALITY® kapsamına alınmış olmaları ve danışmanlık hizmeti satın alacakları kuruluşların da TURQUALITY® tarafından akredite edilmiş olmaları gerekmektedir.

TURQUALITY® desteklerinden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız