Bilgi Talep Formu

AGS Global Yetkilendirilmiş Yönetim Danışmanlığı Firması Oldu

AGS Global olarak,  TURQUALITY® kapsamında yetkilendirilmiş Yönetim Danışmanlığı Firması olmanın büyük mutluluğu ve gururu içerisindeyiz.
blog image

AGS Global olarak, T.C. Ticaret Bakanlığı bünyesindeki Ulusal Marka Programı olan TURQUALITY® kapsamında yetkilendirilmiş Yönetim Danışmanlığı Firmaları kapsamına alınmış olmanın büyük mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. 

 

TURQUALITY® Nedir?

TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alınan firmaların destek kapsamına alındıkları tarihten sonra uluslararası pazarlarda rekabet avantajını arttırıcı alanlarda yapacakları ve Müsteşarlık tarafından “yetkilendirilmiş danışmanlık firmalarından” satın alacakları giderler, %50 oranında desteklenmektedir.

TURQUALITY®, Dünya’nın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. TURQUALITY® ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur.

Firmaların bu destekten yararlanabilmeleri için TURQUALITY® kapsamına alınmış olmaları ve danışmanlık hizmeti satın alacakları kuruluşların da TURQUALITY® tarafından akredite edilmiş olmaları gerekmektedir.

TURQUALITY® desteklerinden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız