Bilgi Talep Formu

Kontrat Mobilya Kümelenmesinin İhtiyaç Analizini Hazırladık

AGS Global olarak uluslararası pazarlarda rekabetçiliği sağlamak amacıyla "güç birliği" tesis eden Türkiye kontrat mobilya kümelenmesinin ihtiyaç analizini hazırladık.
blog image

AGS Global olarak Ticaret Bakanlığı UR-GE Projesi kapsamında kurulan Türkiye kontrat mobilya kümelenmesinin ihtiyaç analizini hazırladık. Proje kapsamında Türkiye'nin önde gelen 31 kontrat mobilya üreticisiyle görüştük, firma profillerini çıkarttık ve hedef pazarları belirleyerek kümemizin 3 yıllık yol haritasını oluşturduk.

Yaklaşık 2,5 milyar dolar ihracatla dünyanın 12'inci ihracatçısı olan Türkiye mobilya sektörünün 2023 hedeflerine "kümemizin" büyük katkılar sağlayacağına inancımız tam.

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız